Kuidas oma last kõige paremini toita

Kui sa otsustad oma last toita rinnaga ...

... siis tea, et rinnapiim sisaldab kõike, mida sinu laps esimesel kuuel elukuul vajab - alati õiges koguses, õigel temperatuuril ja kohe saadaval, olenemata kohast kus te parasjagu viibite. Isegi kui peaksid haigestuma, ei jää sinu laps millestki ilma. Tegelikult, saab laps rinnapiimast koos toitainetega ka olulisi antikehasid. Rinnapiim töötab sinu lapse jaoks kui kaitsesüst suure hulga ägedatesse haigustesse, nagu nakkused, põletikud, kõhulahtisus ja allergiad, kui nimetada vaid mõned, nakatumise vastu nii kohe praegu kui ka hilisemas elus.

Imetamine on positiivne kogemus ka sinu, kui ema jaoks. Lisaks selle praktilistele eelistele ning viisile kuidas see võimaldab omavahel tugevalt siduda sind ja sinu last, on rinnaga toitmine rahustav ka kehale ja hingele. Ühesõnaga, rinnaga toitmine tagab parima võimaliku alguse eluks sinu lapsele (ja ka sulle). Ja kuna see kõik nii ongi, oleme pühendanud sellele teemale terve peatüki. Lihtsalt klõpsa Loomulik toitmine ning saad rikkalikult toetavat teavet ja nõuandeid.

 

Kui sa ei suuda oma last imetada ...

... on pudelist toitmine hea alternatiiv. Pudelit kasutades saab last toita kunstliku rinnapiimaga. Tänapäevaste imikutele mõeldud piimasegude koostised on täiesti võrreldavad rinnapiimaga, vaid selle erinevusega, et neis on puudu antikehad. Pudeliga toitmine ei takista teid kumbagi arendamaks tugevat lähedast sidet sinu ja su lapse vahel. Veelgi enam: see võimaldab ka lapse isal, vanavanematel või teistel hooldajatel vahelduseks last toita. Ära otsusta nende eelistel põhjal lapse rinnaga toitmine lõpetada, juhul kui see võimalus ikka veel eksisteerib.

NUK FIRST CHOICE

Maksimaalne kaitse ja mugavus täitmas iga tingimust igas olukorras. Iga päev.

Rohkem infot...info...

NUK Genius

Lutt üldise tervisliku arengu tagamiseks.

Rohkem infot...more...

Kõik rinnaga toitmisest

Tähtsaid ja kasulikke näpunäiteid, et saaksid oma lapsele tagada parima algus

Loe veel...more...