Inspiratsioon loodusest:

originaalne NUK luti kuju.

Teie lapse terves üldises arengus mängib olulist rolli suu. Hingamine, söömine, tajumine - kõik need tegevused nõuavad lõualuude, keele ja huulte omavahelist täiuslikku koordineerimist. Rinnaga toitmine alates lapse sünnihetkest ja sealt edasi on selleks täiuslik treening. Oma ema rinnal õpib laps koordineerima liigutusi, tugevdades oma lihaseid ja valmistades oma suu ette ülesanneteks, mis tulekul - hammustamine, närimine ja lõpuks, loomulikult ka, rääkimine.


Mudel
Ümbertehtud vorm rinnanibust rinnaga toitmise hetkel


NUK kuju
Loomulik joomistegevus just nagu rinnaga toitmisel


Täiuslik treening
Optimaalne koordinatsioon lõualuu, suulae, keele ja huulte vahel


Ortodontiline NUK lutt töötati välja tuginedes nendele teadmistele. Isegi kui sa enam ei peaks imetama, toetab lutt beebit nii loomulikult kui võimalik.

Meditsiiniline alus,  millel põhineb see toode, töötati välja hambaarstide Prof. Dr. Balters ja Dr. Mülleri poolt. Nad märkasid kõigepealt, et ema rinnanibu muudab oma kuju kui laps sööb ja et ainult siis on suus saavutatud optimaalne koordinatsioon. Selline eriline asümmeetriline kuju on tänapäeval mudelina kasutusel kõikidel NUK luttidel.

NUK on paljude aastakümnete vältel uurinud sellise kuju igat väikseimat detaili, seda kuju edasi arendanud ja pidevalt kohandanud, võttes samal ajal arvesse viimaseid avastusi meditsiini vallas. Ükski teine ​​lutt ei ole saanud nii lähedale imiteerima rinnaga toitmise protsessi ja toetamaks terve suu arengut nii loomulikult, kui seda teeb originaalne NUK lutt.