NUK ja BPA

Meie NUK-is oleme uhked usalduse üle, mida emad ja isad on meie suhtes väljendanud enam kui 100. riigis juba üle 50 aasta . Töötades koos erinevate meditsiini- ja teadusekspertidega edendamaks imikute tervislikku arengut, meie ettevõte, nagu te eeldada võite, hoiab end pidevalt tööstusharu uuenduste ja muutuste kursil.

Avalik debatt BPA-d sisaldavates lutipudelites leiduva võimaliku terviseohu teemal on kaasa toonud ebakindluse ja hirmu lapsevanemates, nii et Euroopa Komisjon reageeris, võttes kasutusele ettevaatusabinõud tarbijate kaitseks. Alates 1. juunist 2011.a. on Euroopa Liidu riikides keelatud BPA-d sisaldavate lutipudelite müük. See tähendab, et lutipudeleid, mis sisaldavad BPA-d sellest kuupäevast alates poodides enam müüa ei tohi. BPA-d sisaldavate lutipudelite tootmine on Euroopa Komisjoni otsusega  keelatud alates 1. märtsist 2011.a.

Mõistes neid muresid ning arvestades meie eesmärkidega, pakkuda alati turvatunnet lapsevanematele ja parimat nende  lastele, olime meie NUK-is üle läinud BPA-vabadest materjalidest lutipudelite tootmisele juba ammu enne seda keeldu. Seega garanteerime, et meie tootmises ei kasutata lutipudelite ja luttide valmistamiseks BPA-d sisaldavaid materjale.

Olles oma auhinnatud ja kvaliteetsete toodetega Saksamaal turuliider, omab NUK paljude aastate kogemusi lutipudelite tootmisel alternatiivsetest materjalidest nagu klaas või polüpropüleen (PP). Et aidata teil kergesti tuvastada NUK-i BPA–vabasid lutipudeleid, oleme need märgistanud tähisega "BPA-free ".

Et anda veelgi kõrgemal tasemel kindlustunnet, on iseenesestmõistetav, et sõltumatud instituudid teostavad kõikidele NUK toodetele ka korduvaid ohutusele vastavuse kontrolle. Jaanuaris 2011.a. testiti mõlemaid NUK-i lutipudeleid tuntud Saksa tarbijaajakirja " Ökotest " poolt. Nimelt NUK FIRST CHOICE Disney kujundusmotiividega ja samuti ka NUK Classic beebi lutipudelitele omistati kvaliteeti kinnitav märgis "väga hea".

Täieliku NUK-i  lutipudelitevalikuga tutvumiseks kliki siia.