Meie suurim auhind on meie usaldusväärsus.

Ja peale selle on veel mõned:

 

 

German Standards"Saksa Standardid – Brands of the Century" 2010 - taaskord koos NUK-iga

NUK kaubamärk on taas esindatud ka uues Saksamaa suurimate tootebrändide entsüklopeedia väljaandes – koos Saksa tööstuse ikoonidega. Põhjus: "NUK beebitooted on eeskujulikult sobitunud kaasaegsete väikelastega perede majapidamiste vajadustega ja need tooted kannavad endas tugevat brändi, mida noored lapsevanemad viimastel aastakümnetel on üha enam usaldanud.''

 

 

 


Testmagazin Stiftung Warentest: NUK imikutoidu soojendaja ''hea'' ja "väga hea"

TESTMAGAZIN 09/2009 initsiatiivil testiti 13 imikutoidu soojendajat. NUK Thermo Rapid sai hinnanguks ranked "väga hea" (2/13), NUK Thermo Constant sai hinnanguks "hea" (7/13).

 

 

 

 

 

 

 


ÖKO-TESTÖKO-TEST: NUK imemislutid kuuluvad tippklassi

Lateksist valmistatud NUK Trendline (suurus 2) ja silikoonist valmistatud NUK Happy Days (suurus 1) on ühed Ökotest test (01/2009) testivõitjad. Lutte testiti kahjulike ainete sisalduse ja ka rebenemiskindluse suhtes (Happy Days).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

reddot 2004reddot auhind 2004 - NUK FIRST CHOICE

"Design Innovations 2004" aastaraamatu kirjeldusele vastavalt on pudelite-luttide süsteem kui ''märkimisvärrne isikupära'', tänu millele on innovatiivselt, arukalt ja tundlikult saavutatud ''puhtus, ohutus, lihtne käsitsemine ja ergonoomika''.